Ubytovanie v kúpeľoch Piešťany

Návštevníci kúpeľov Piešťany majú na výber hotely v pokojnom prostredí Kúpeľného ostrova alebo na pešej zóne priamo v meste. Či už hľadáte luxusné ubytovanie snúbené s dokonalým rozmaznávavaním, aké ponúka hotel Thermia Palace, alebo cenovo dostupné kvalitné ubytovanie, z ponuky piešťanských hotelov si hravo vyberiete to pravé.

Thermia Palace Ensana Health Spa Hotel*****

Luxusný päťhviezdičkový kúpeľný hotel Thermia Palace ponúka ubytovanie v 111 luxusne zariadených izbách a 15 apartmánoch. Hotel je prepojený s historickou budovou liečebného domu Irma, kde sa podávajú liečebné procedúry. Priamo v hoteli sa nachádza aj bohato vybavené wellness a fitness centrum. Hotel Thermia Palace s prehľadom uspokojí potreby aj tých najnáročnejších klientov. 

Esplanade Ensana Health Spa Hotel****

Štvorhiezdičkový hotel Esplanade leží priamo v centre Kúpeľného ostrova v priamom spojení s Balnea Health Spa. Hotel ponúka ubytovanie v 435 izbách, 6 apartmánoch Junior a 15 apartmánoch. Hotel sa delí na 2 krídla – Esplanade a Palace. Priamo v hoteli sa nachádza aj vnútorný a vonkajší bazén. 

Splendid Ensana Health Spa Hotel***

Trojhviezdičkový hotel Splendid sa nachádza v pokojnej časti Kúpeľného ostrova v blízkosti golfového ihriska. Celková kapacita hotela je 304 izieb. Hotel sa delí na 2 krídla – Splendid a Grand. Krídlo Splendid ponúka v porovnaní s krídlom Grand izby vyššieho štandardu. Priamo v areáli hotela sa nachádza vonkajší a vnútorný bazén, fitness centrum a Slovenská izba. 

Spa hotel Pro Patria Ensana Health Spa Hotel**

Dvojhviezdičkový moderne zrekonštruovaný hotel Pro Patria ponúka ubytovanie v 118 izbách. Malebná budova hotela, ktorá upúta už z diaľky, leží priamo v centre Kúpeľného ostrova. V pešej dostupnosti sa tak nachádza centrum mesta aj kúpeľný dom Napoleon, v ktorom hostia absolvujú väčšinu liečebných procedúr.  

Jalta Ensana Health Spa Hotel**

Dvojhviezdičkový hotel Jalta leží priamo v historickom centre Piešťan. Hotel a jeho depandance Šumava a Smaragd ponúkajú ubytovanie v 119 izbách. V pešej dostupnosti od hotela sa nachádza centrum Piešťan aj Kúpeľný ostrov. 

Vila Trajan Ensana Health Spa Hotel**

Príjemná menšia vila Trajan leží v pokojnom prírodnom prostredí v centre mesta Piešťany. Táto dvojhviezdičková vila ponúka ubytovanie v 26 izbách a jednom apartmáne. V pešej dostupnosti od vily sa nachádza centrum mesta, rovnako aj Kúpeľný ostrov. 

Časté otázky

V kúpeľoch Piešťany je možné využiť ubytovanie v kúpeľných hoteloch alebo vile. Pozrieť jednotlivé ubytovacie zariadenia. 

Najobľúbenejšie hotely v kúpeľoch Piešťany sú Thermia Palace, Esplanade, Splendid a Pro Patria.

Hotely vhodné pre rodiny s deťmi sú Splendid a Esplanade. 

Vhodné hotely pre páry sú Thermia Palace, Esplanade a Splendid.

Bazén sa nachádza v hoteloch Thermia Palace, Esplanade a Splendid.

Scroll to Top