Splendid Ensana Health Spa Hotel ***

Hotel Splendid leží na okraji Kúpeľného ostrova, v blízkosti golfového ihriska. Hosťom tak okrem kvalitného ubytovania a wellness ponúka aj pokoj a čarovný výhľad. 

S balneocentrom Balnea Health Spa spája hotel prepojovacia chodba. Hotel je priamo prepojený aj s kongresovým strediskom, vďaka čomu predstavuje ideálnu voľbu na organizovanie rôznych spoločenských podujatí.  Návštevníci hotela majú k dispozícii vnútorný aj vonkajší bazén, fitness centrum, 5 reštaurácii a kaviareň.

Zoznam pobytov

NázovStravaCenaDĺžka
All inclusive pln od 85 € od 2 nocí Viac info
Kúpeľný liečebný pobyt all inclusive pln od 115 € od 5 nocí Viac info
Kúpeľný liečebný pobyt all inclusive pln od 125 € od 5 nocí Viac info
Kúpeľný liečebný pobyt extra pln od 140 € od 7 nocí Viac info
Post Covid pln od 115 € od 5 nocí Viac info
Post Covid pln od 120 € od 5 nocí Viac info
Redukčný pobyt pln od 145 € od 7 nocí Viac info
Relaxačný pobyt extra pln od 105 € od 2 nocí Viac info

Izby a zariadenie

Štandardné vybavenie izieb:

sociálne zariadenie, vaňa, rádio, telefón, TV, satelitný prijímač, chladnička, minibar, trezor, fén, župan, wifi

Opis izby: Dvojlôžková izba so štandardným vybavením, vaňou a centrálne riadenou klimatizáciou. V izbe sa nachádza manželská posteľ s možnosťou prístelky. Izba je zariadená v klasickom dizajne kvalitným, dreveným nábytkom. Dizajn dopĺňa veľké francúzske okno s balkónom.

Opis izby: Priestranná dvojlôžková izba so štandardným vybavením, vaňou a centrálnym kúrením. V izbe sa nachádza manželská posteľ, prípadne 2 oddelené lôžka. Izba je zariadená kvalitným, dreveným nábytkom v tradičnom dizajne. Celkový komfort dopĺňa francúzsko okno s balkónom.

Opis izby: Dvojlôžková izba so štandardným vybavením, vaňou a centrálnym kúrením. V izbe sa nachádza manželská posteľ, francúzske okná a balkón.

Opis izby: Izba v tradičnom dizajne so štandardným vybavením, vaňou a rozkladacím gaučom. Obývacia a spálňová časť sú oddelené. Celkový komfort dopĺňa centrálne riadená klimatizácia, francúzske okná a balkón. Možnosť prístelky na gauči. 

Opis izby: Zrekonštruovaná izba so štandardným vybavením a vaňou. Obývacia a spálňová časť sú oddelené. Apartmán je prepojený spojovacími dverami s dvojlôžkovou izbou. Možnosť prístelky.

Opis izby: Zrekonštruovaná izba so štandardným vybavením, vaňou a centrálne riadenou klimatizáciou. Obývacia a spálňová časť sú oddelené. Apartmán je prepojený spojovacími dverami s dvojlôžkovou izbou. Možnosť prístelky.

Vybavenie a služby

V priestoroch hotela Splendid sa nachádza viacero reštaurácií, kongresové priestory, vnútorný a vonkajší bazén a kvalitne vybavené fitness centrum. V bezprostrednej vzdialenosti nájdete aj kongresové centrum a golfové ihrisko.

Kongres

Hotel Splendid je priamo prepojený s obrovským kongresovým centrom, vďaka čomu predstavuje ideálne miesto aj pre organizovanie väčších podujatí. Maximálna kapacita priestorov určených na podujatia predstavuje až 1400 osôb.

Stravovanie

Priamo v priestoroch hotela sa nachádza 5 reštaurácií a útulná kaviareň. 

Reštaurácie

Na raňajky do Prahy, na obed do Viedne a na večeru do Bratislavy. V hoteli Splendid nič nemožné. Všetky reštaurácie hotela totiž nesú mená známych európskych metropol. Reštaurácie Viedeň, Praha, Budapešť a Bratislava ponúkajú raňajky formou švédskych stolov a servírované obedy a večere. Menu je vždy doplnené čerstvými šalátmi pripravenými z tých najkvalitnejších surovín. 

Elegantná reštaurácia Berlín ponúka menu Á la carte zložené z moderne pripravených jedál slovenskej aj zahraničnej kuchyne. 

Kaviareň

Kaviareň Splendid ponúka hosťom okrem posedenia pri káve v príjemnom prostredí aj rôzne miešané nápoje, sladké dezerty a pravidelnú živú hudbu. 

Slovenská izba

Slovenská izba ukrýva útulné priestory zariadené v tradičnom slovenskom štýle. Posedenie počas otváracích hodín spríjemňuje cimbalová či cigánska hudba. 

Kontakt

Splendid Ensana Health Spa Hotel

Kúpeľný ostrov
92101 Piešťany
Slovensko

Časté otázky

Adresa hotela Splendid je Kúpeľný ostrov, 921 29 Piešťany, Slovensko.

Recepcia hotela je k dispozícii NONSTOP.

Hotel Splendid ponúka tieto typy izieb: Izba Comfort, Apartmán, Izba Standard, Izba Grand Comfort, Apartmám Grand, Apartmán Grand Comfort. Pozrieť jednotlivé izby

Hotel Splendid ponúka bazény, posilňovňu, klimatizáciu, wi-fi, reštaurácie a konferenčné priestory.

Hotel Splendid má 304 izieb. Pozrieť jednotlivé typy izieb.

Hotel Splendid sa nachádza na okraji Kúpeľného ostrova. 

Áno, v hoteli sa nachádza vnútorný a vonkajší bazén.

Áno, návštevníci hotela Splendid majú k dispozícii parkovacie miesta aj garáž. 

Áno, ubytovanie s domácim miláčikom je možné.

Scroll to Top