Thermia Palace Ensana Health Spa Hotel *****

Hotel Thermia Palace***** v čase svojho vzniku (rok 1912) predstavoval prvý luxusný 5 hviezdičkový hotel na našom území. V hoteli Thermia Palace je k dispozícii 111 luxusných izieb a 15 apartmánov.

Secenská budova hotela, umiestnená v tichej lokalite na začiatku Kúpeľného ostrova, uspokojí požiadavky aj tých najnáročnejších klientov. Štýlové ubytovanie v kombinácii s rozmaznávajúcimi kúpeľnými procedúrami podhladia telo a upokoja myseľ.

Hotel Thermia Palace bude výbornou voľbou pre všetkých, ktorí majú radi kvalitné ubytovanie s nádychom luxusu a histórie. 

Zoznam pobytov

NázovStravaCenaDĺžka
Aktívny oddych pol od 140 € od 2 nocí Viac info
Jóga pol od 535 € 2 nocí Viac info
Kúpeľný liečebný pobyt pol od 249 € od 7 nocí Viac info
Kúpeľný liečebný pobyt pln od 155 € od 7 nocí Viac info
Kúpeľný liečebný pobyt pln od 160 € od 7 nocí Viac info
Kúpeľný liečebný pobyt pln od 209 € od 7 nocí Viac info
Kúpeľný liečebný pobyt extra pln od 297 € od 7 nocí Viac info
Liečebno-preventívny pobyt pol od 153 € od 3 nocí Viac info
Post Covid pol od 41 € od 5 nocí Viac info
Post Covid pln od 158 € od 7 nocí Viac info
Post Covid pln od 262 € od 5 nocí Viac info
Redukčný pobyt pln od 180 € od 13 nocí Viac info
Relaxačný pobyt pol od 130 € od 2 nocí Viac info
Relaxačný pobyt extra pol od 150 € od 2 nocí Viac info
Relaxačný pobyt extra pol od 239 € od 2 nocí Viac info
Wellnes pobyt extra pol od 160 € od 2 nocí Viac info

Izby a zariadenie

Štandardné vybavenie izieb:

sociálne zariadenie, vaňa, klimatizácia, rádio, telefón, TV, satelitný prijímač, chladnička, minibar, trezor, fén, župan, varná kanvica, káva / čaj, wifi

Opis izby: Jednolôžková bezbariérová izba so štandardným vybavením, sprchovým kútom a možnosťou prístelky. 

Opis izby: Jednolôžková bezbariérová izba so štandardným vybavením, sprchovým kútom a možnosťou prístelky. 

Opis izby: Dvojlôžková bezbariérová izba so štandardným vybavením a sprchovým kútom. V izbe sa nachádza manželská posteľ, prípadne 2 oddelené lôžka. Možnosť prístelky. 

Opis izby: Dvojlôžková bezbariérová izba so štandardným vybavením a sprchovým kútom. V izbe sa nachádza manželská posteľ, prípadne 2 oddelené lôžka. Možnosť prístelky. 

Opis izby: Izba so štandardným vybavením, sprchovým kútom, balkónom a rozkladacím gaučom. Obývacia a spálňová časť sú oddelené. Možnosť prístelky na gauči. 

Opis izby: Izba so štandardným vybavením, sprchovým kútom, bidetom, balkónom, rozkladacím gaučom a prechodovými izbami. Obývacia a spálňová časť sú oddelené. Možnosť prístelky na gauči. 

Opis izby: Izba so štandardným vybavením a sprchovým kútom. Obývacia a spálňová časť sú oddelené. Možnosť prístelky na gauči.

Vybavenie a služby

Všetky liečebné procedúry sú podávané priamo v hoteli, prípadne v liečebnom dome Irma, ktorý je s hotelom prepojený. V hoteli sa nachádzajú aj vnútorný a vonkajší bazén, ktoré sú určené len pre klientov hotela. Vonkajší bazén má rozmery 18 x 5,5 m, vnútorný 16 x 14 m. Návštevníci hotela môžu využiť aj beauty služby ako sú kaderníctvo, kozmetika, solárium a lymfodrenáž.

Kongres

Hotel Thermia Palace v Piešťanoch ponúka 2 spoločenské miestnosti – salónik Ferdinand a salónik Hubertus, ktoré je možné využiť na organizovanie kongresov či rôznych spoločenských podujatí. Totožné miestnosti s rozmermi 81 m2 s celkovou kapacitou 30 osôb sú vhodné na reprezentatívne stretnutia či menšie rodinné oslavy.

Stravovanie

Priamo v hoteli Thermia Palace sa nachádzajú štýlová reštaurácia Grand a pokojná kaviareň Alexander.

Reštaurácia Grand

Štýlovo zdobená reštaurácia Grand ponúka jedlá z chutných a čerstvých sezónnych surovín. Základ jedálnička tvoria jedlá s nízkym obsahom sacharidov a detoxikačnými účinkami. V menu reštaurácie sa nachádzajú aj jedlá úplne bez cukru či mäsa.

Reštaurácia zabezpečuje stravovanie pre všetkých hostí ubytovaných v hoteli Thermia Palace. 

Kaviareň Alexander 

Pokojná, elegantná kaviareň Alexander ponúka kávové špeciality, neodolateľné dezerty a kvalitné vína svetových značiek. Večerné posedenie v kaviarni  spríjemňuje klavírna hudba. Kaviareň v letných mesiacoch ponúka aj možnosť sedenia na vonkajšej terase s výhľadom na kúpeľný ostrov.

Kontakt

Thermia Palace Health Spa Hotel
Kúpeľný ostrov, 
921 29 Piešťany, Slovensko

Scroll to Top