Služby pre návštevníkov Piešťan

Mesto Piešťany ponúka návštevníkom všetky potrebné služby. Nachádzajú sa tu reštaurácie, kaviarne, bary, nemocnica, lekárne aj rôzne nákupné centrá. V meste premáva viacero taxislužieb a  návštevníci majú k dispozícii aj služby pošty.

Reštaurácie a bary

V kúpeľných hoteloch a na pešej zóne v meste sa nachádza viacero reštaurácií. Na svoje si vďaka tomu prídu milovníci tradičnej slovenskej kuchyne aj modernej svetovej gastronómie. Obľúbené sú reštaurácie v hoteli Thermia Palace, Esplanade a Splendid.

V meste sa nachádza aj viacero disco barov. Známe sú Retro bar v hoteli Esplanade a MANGO Club & Lounge Caffe.

Nákupné centrá a obchody

V Piešťanoch sa nachádza viacero menších obchodov aj veľké obchodné centrá. Priamo v centre mesta sa nachádza obľúbené obchodné centrum Aupark. Ďalším známym obchodným centrom je obchodný dom Kocka. V meste sa nachádza aj viacero obchodov s potravinami známych značiek a supermarketov.

Pošta

V meste Piešťany sa nachádzajú 4 pobočky Slovenskej pošty. Ich zoznam, s presnou adresou a otváracími hodinami nájdete tu.

Bankomat

V meste Piešťany sa nachádza viacero bankomatov. Jeden bankomat sa nachádza aj priamo na Kúpeľnom ostrove. Ide o bankomat Tatra banky.

Adresa

Kúpeľný ostrov 3593,
921 01
Piešťany

Kino 

V meste Piešťany sa nachádza menšie kino, ktoré ponúka premietanie najnovších filmových hitov.

Adresa

Kino Fontána
Beethovenova 1
921 01
Piešťany

Otváracie hodiny a vstupné

Aktuálny program, premietacie časy a vstupné na jednotlivé filmy nájdete na oficiálnej stránke kina Fontána.

Nemocnica a lekáreň 

V meste Piešťany sa nachádza Nemocnica A. Wintera, viacero lekárskych ambulancií a lekárni.

Nemocnica A. Wintera

Nemocnica v Piešťanoch je všeobecná spádová nemocnica. Nachádza sa tu viac ako 30 špecializovaných ambulancií, 10 oddelení a odborné laboratória. Preslávané je najmä oddelenie ortopédie, ktoré vykonáva vysoko špecializované operácie celoslovenského významu.

Adresa: Winterova 66, 921 01 Piešťany
Otváracie hodiny: otvorené nonstop
033/795 51 11
sekretariat@naw.sk

Lekárne

V meste Piešťany sa nachádza viacero lekárni a zdravotníckych výdajní. Najbližšie ku Kúpeľnému ostrovu sa nachádza Lekáreň Dr.Max sídliaca na Winterovej ulici Winterova 1745/41 alebo Kúpeľná lekáreň, ktorá sa nachádza na adrese Winterova 29. Obe lekárne sú v prevádzke počas pracovných dní, približne do 16:00. Lekáreň otvorená aj počas večerov a víkendov sa nachádza napríklad v obchodnom centre Aupark. Kompletný zoznam lekárni v Piešťanoch aj s ich otváracími hodinami nájdete tu.

Taxi

V Piešťanoch funguje viacero taxislužieb. Preprava je možná medzi mestom a kúpeľmi aj vzdialenejšími lokalitami. Ceny jednotlivých taxislužieb sa môžu líšiť. Zoznam piešťanských taxislužieb s ich kontaktnými údajmi nájdete na tejto stránke.

Časté otázky

V meste Piešťany premáva viacero taxislužieb. Viac informácií.

Áno, v meste Piešťany sa nachádza nemocnica Alexandra Wintera.

V meste Piešťany sa nachádza množstvo reštaurácií s ponukou denného menu alebo jedál á la carte. Najlepšie reštaurácie sa nachádzajú v jednotlivých kúpeľných hoteloch alebo na pešej zóne v mesta.

Retro bar, ktorý sa nachádza v hoteli Esplanade na Kúpeľnom ostrove, Podzemie, Remix Music Club Coffe & Bar a MANGO Club & Lounge Caffe.

Scroll to Top