Víkendové pobyty v kúpeľoch Piešťany

Víkendové pobyty v Piešťanoch sú ako stvorené na útek od každodenného stereotypu. Ako v jedných z mála kúpeľov, spájajú kúpele Piešťany starostlivosť o telesnú schránku človeka spolu so starostlivosťou o tú mentálnu. V rámci víkendových pobytov sa tak môžete tešiť na relaxačné procedúry uvoľňujúce telo aj myseľ. Kúpeľ zrkadlisko, bahenný zábal, relaxačná masáž či špeciálne bio balance procedúry, to je len zlomok procedúr, ktoré vám počas víkendu môžu pomôcť nabrať sily do ďalších dní. Vyberte si víkendový pobyt v kúpeľoch Piešťany podľa svojich predstáv a nechajte sa rozmaznávať odborníkmi na zdravie a wellness.

Program

Víkendové pobyty v Piešťanoch začínajú večerou, prípadne obedom. Množstvo a druh absolvovaných procedúr závisia od konkrétneho víkendového pobytu. Okrem procedúr, ktoré sa nachádzajú v rámci pobytového balíčka, je možné dokúpiť ľubovoľnú procedúru z ponuky voľnopredajných procedúr v závislosti od aktuálnej voľnej kapacity. Víkendový relax je možné doplniť aj oddychom v bazéne, saune alebo fitness centre.

Cenník

Aktuálne nie sú k dispozícii žiadne ponuky pobytov daného typu.

Časté otázky

Víkendové pobyty v kúpeľoch Piešťany sú vhodné pre každého, kto chce na pár dní utiecť od stereotypu každodenného života. 

Kúpele Piešťany ponúkajú viacero druhov pobytov, ktoré je možné využiť aj ako krátke relaxačné pobyty cez víkend. Pozrieť ponuku pobytov.

Áno, ich množstvo a druh závisí od konkrétneho pobytu.

Scroll to Top