Esplanade Ensana Health Spa Hotel Piešťany ****

Hotel bol postavený v roku 1980 škandinávskymi investormi a postupne prešiel rozsiahlou rekonštrukciou. Všetky priestory hotela, naprieč vstupnou halou, reštauráciami až po izby, očaria návštevníkov priestrannosťou a luxusným dizajnom. 

Hotel Esplanade V Piešťanoch je priamo prepojený so susedným balneacentrom Balnea Health Spa, kde sa podáva väčšina liečebných procedúr. Návštevníci hotela môžu načerpať sily aj v bazéne, reštauráciách či kaviarni, ktoré sa nachádzajú priamo v budove hotela. 

Zoznam pobytov

NázovStravaCenaDĺžka
Kúpeľný liečebný pobyt pol od 135 € od 5 nocí Viac info
Kúpeľný liečebný pobyt pln od 145 € od 5 nocí Viac info
Kúpeľný liečebný pobyt extra pln od 160 € od 7 nocí Viac info
Post Covid pol od 135 € od 5 nocí Viac info
Post Covid pln od 140 € od 5 nocí Viac info
Redukčný pobyt pln od 165 € od 7 nocí Viac info
Relaxačný pobyt extra pol od 130 € od 2 nocí Viac info
Ubytovanie + vstup do wellness pol od 110 € od 1 nocí Viac info

Izby a zariadenie

Štandardné vybavenie izieb:

sociálne zariadenie, vaňa, klimatizácia, rádio, telefón, TV, satelitný prijímač, chladnička, minibar, trezor, fén, župan, varná kanvica, káva / čaj, wifi

Opis izby: Jednolôžková izba so štandardným vybavením a vaňou.

Opis izby: Zrekonštruovaná jednolôžková izba so štandardným vybavením, sprchovým kútom a varnou kanvicou. Dizajn izieb dotvárajú kvalitný drevený nábytok, exkluzívne textílie a francúzske okná. Izby sú dostupné aj ako bezbariérové.

Opis izby: Zrekonštruovaná jednolôžková izba so štandardným vybavením, sprchovým kútom a varnou kanvicou. Možnosť využiť aj prístelku. 

Opis izby: Dvojlôžková izba so štandardným vybavením a  vaňou. V izbe sa nachádza manželská posteľ, prípadne 2 oddelené lôžka.

Opis izby: Zrekonštruovaná dvojlôžková izba so štandardným vybavením, sprchovým kútom a varnou kanvicou. V izbe sa nachádza manželská posteľ, prípadne 2 oddelené lôžka.

Opis izby: Zrekonštruovaná dvojlôžková izba so štandardným vybavením, sprchovým kútom a varnou kanvicou. V izbe sa nachádza manželská posteľ, prípadne 2 oddelené lôžka. Možnosť využiť prístelku. 

Opis izby: Izba so štandardným vybavením, vaňou a rozkladacím gaučom. Obývacia a spálňová časť sú oddelené. Možnosť prístelky na gauči.

Opis izby: Zrekonštruovaná izba so štandardným vybavením, sprchovým kútom, rozkladacím gaučom a varnými kanvicami. Obývacia a spálňová časť sú oddelené. Možnosť prístelky na gauči.

Opis izby: Izba so štandardným vybavením a sprchovým kútom. Možnosť prístelky.

Vybavenie a služby

V rozľahlých priestoroch hotela sa nachádza množstvo reštaurácií, barov, kongresové priestory, vnútorné aj vonkajšie bazény, sauna a kvalitne vybavené rozsiahle fitness centrum. 

Kongres

Hotel Esplanade Piešťany disponuje 10 konferenčnými miestnosťami a tanečnou sálou Palace ako stvorenou na organizovanie rôznych spoločenských podujatí.

Stravovanie

V hoteli Esplanade sa nachádza celkovo 6 reštaurácií – Gallery, Calla, Orchidea, Fresia, Rosa, Dine & Grill, 2 kaviarne – Park Café, Palace Café a Retro bar. 

Reštaurácia Gallery

Reštaurácia sa nachádza na prvom poschodí hotela Esplanade. Vďaka nedávnej rekonštrukcii ponúka hosťom príjemné prostredie s otvorenou kuchyňou uprostred reštaurácie. Reštaurácia ponúka stravovanie á la carte.

Reštaurácia Calla á la carte

Reštauráciu Calla nájdete hneď vedľa vestibulu hotela. Reštaurácia ponúka stravovanie á la carte aj švédske stoly.

Reštaurácie Rosa, Orchidea a Fresia

Tieto reštaurácie s voňavými názvami sa nachádzajú v priestoroch krídla Palace. Všetky 3 reštaurácie ponúkajú stravovanie formou švédskych stolov v sprievode malebného výhľadu.

Reštaurácia Seasons Dine & Grill

Reštaurácia Dine & Grill ponúka rôzne kulinárske špeciality. Nájdete tu moderné verzie tradičných slovenských jedál aj jedlá svetovej gastronómie.

Park Café

V kaviarni Park Café si okrem kávy môžete pochutnať na ľahkých jedlách, šalátoch, zákuskoch, zmrzline či osviežujúcich koktejloch. Večerné posedenie pravidelne spríjemňuje klavírna hudba alebo iné koncerty.

Retro Bar  

Retro bar, nachádzajúci sa na prízemí hotela, poteší všetkých milovníkov tanca a dobrej hudby. Tešiť sa na zábavu do skorých ranných hodín môžete vždy od utorka do soboty. V nedeľu a pondelok je bar zatvorený. 

Kontakt

Esplanade Ensana Health Spa Hotel 

Kúpeľný Ostrov
921 01 Piešťany
Slovensko

 

Časté otázky

Adresa hotela Esplanade je Kúpeľný ostrov, 921 29 Piešťany, Slovensko.

Recepcia hotela Esplanade je k dispozícii NONSTOP.

Hotel Esplanade ponúka tieto typy izieb: Izba Comfort, Izba Premium, Izba Premium Plus, Apartmán Comfort, Apartmán Premium, Prezidentský apartmán, Izba Superior, Izba Standard a Apartmán Junior. Pozrieť informácie o jednotlivých izbách.

V priestoroch hotela sa nachádzajú bazény, sauny, fitness centrum, kozmetický salón, reštaurácie, kaviarne, bary a konferenčné priestory. 

Hotel Esplanade má 435 izieb, 6 apartmánov Junior a 15 apartmánov.

Hotel Esplanade sa nachádza priamo v centre kúpeľov. 

V hoteli Esplanade sa nachádza vnútorný a vonkajší bazén s vodnými tryskami.

Áno, klientom hotela Esplanade je k dispozícii parkovisko priamo pred hotelom. 

Áno, ubytovanie s domácim miláčikom je možné. 

Scroll to Top