Nová atrakcia v Piešťanoch: Splav Váhu na 3 trasách

Oblastná organizácia cestovného ruchu OOCR Rezort Piešťany pripravila na letnú sezónu 2022 pre návštevníkov mesta novú adrenalínovú atrakciu – splav Váhu.

Zážitok pre malých aj veľkých 

Sezóna splavu Váhu začne posledný aprílový deň a potrvá do začiatku októbra. V ponuke bude splav na nafukovacom alebo plastovom kanoe a rafte aj na paddleboarde. 

Pred plavbou vás najskôr čaká krátka inštruktáž. Následne dostanete vodácke vybavenie a hor sa na splav. Ten je rozdelený na 2 časti. Prvá časť trvá približne 2 hodiny a končí sa obedovým piknikom. Po ňom sa pokračuje do cieľa približne ďalšie 2 hodiny. 

Na výber sú 3 trasy na starom ramene Váhu, vybrané tak, aby vyhoveli návštevníkom hľadajúcim adrenalín aj rodinám s deťmi: 

  • Sokolovce – Hlohovec
  • Nové Mesto nad Váhom – Piešťany 
  • Jalšové – Hlohovec.

Záujemcovia o splavovanie Váhu sa môžu objednať na webovej stránke Rezortu Piešťany

Piešťany – mesto mnohých tvárí

Cieľom novej atrakcie je ukázanie novej tváre Piešťan – lokalita určená mladým ľuďom v produktívnom veku. Kúpeľné mesto Piešťany totiž okrem rozmaznávanie v kúpeľoch ponúka aj pestré možnosti trávenia voľného času a príležitosť zažiť niečo nové. 

Pobyt v Piešťanoch je preto výborná príležitosť na neopakovateľný zážitok pre všetky vekové kategórie.  Vyskúšajte si ho aj vy.

Zdroj: www.visitpiestany.sk

Scroll to Top