SK CZ PL
Kúpele Piešťany
Hotely, ubytovanie, pobyty, wellness, história, informácie
 
11.05.2011 13:01

Užite si krásne kultúrne leto v Kúpeľoch Piešťany

Kúpeľné mesto Piešťany pripravuje každoročne v lete pre svojich náštevníkov naozaj zaujímavý program, počas ktorého sa isto nik nebude nudiť. V tomto roku okrem tradičných akcií pribudnú ďalšie, nemenej zaujímavé. Hostia sa môžu tešiť na podujatia, ktoré sa od júna …

 

Kúpeľné mesto Piešťany pripravuje každoročne v lete pre svojich náštevníkov naozaj zaujímavý program, počas ktorého sa isto nik nebude nudiť. V tomto roku okrem tradičných akcií pribudnú ďalšie, nemenej zaujímavé. Hostia sa môžu tešiť na podujatia, ktoré sa od júna konajú v rekonštuovanom Hudobnom pavilóne v mestskom parku.

V letných mesiacoch sa v Piešťanoch v hoteli Máj konajú Majstrovstvá sveta ťažko postihnutých v šachu. Mesto pripravilo aj benefičný festival Punkáči deťom a novinkou je Krojovaný Anna bál v Kursalone. V septembri sa tešte na krst knihy Jozefa Scheka Babušku – Nielen Jožko. Takteiž vás čaká celoslovenská konferencia filatelistov a tradičné septembrové podujatie Cinematik.

Môžte si byť istí, že počas vášho liečebného alebo relaxačné pobytu v Kúpeľoch Piešťany si okrem vynikajúcich procedúr môžte dopriať aj kultúrne vyžitie.

Spracované podľa článku dostupného na www.piestany.sk

 


 

Akciové pobyty / Pobyty / Hotely